תחרויות
התעמלות אומנותית
התעמלות מכשירים בנים
התעמלות מכשירים בנות
אק. פס
אק. פירמידה
אירובי
טרמפולינה
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
תאריכי ההרשמה לתחרויות של האגודות נתונים לשינוי בהתאם להחלטת מנהל התחרות
מ-29/06/2023
עד-08/07/2023
אליפויות ישראל- כלל הענפים
ייקבע בהמשך
מ-16/06/2023
עד-17/06/2023
אליפות ישראל לליגה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
וינגייט
מ-02/06/2023
עד-02/06/2023
אליפות ישראל- אירובי
(אירובי)
תאריך ראשון לרישום: 21/04/2023
תאריך אחרון לרישום: 21/05/2023
גבעת חיים
מרינה גרדינב
מ-19/05/2023
עד-19/05/2023
אליפות ישראל לליגה- טמבלינג
(טמבלינג)
לידר
מ-12/05/2023
עד-13/05/2023
אליפות ישראל לליגה- אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
לידר
מ-21/04/2023
עד-21/04/2023
גביע האיגוד- טרמפולינה
(טרמפולינה)
אור עקיבא
מ-07/04/2023
עד-07/04/2023
גביע ישראל- אירובי
(אירובי)
תאריך ראשון לרישום: 26/02/2023
תאריך אחרון לרישום: 26/03/2023
נתניה
מרינה גרדינב
מ-31/03/2023
עד-31/03/2023
אליפות עמק חפר הפתוחה- אירובי
(אירובי)
תאריך ראשון לרישום: 19/02/2023
תאריך אחרון לרישום: 19/03/2023
גבעת חיים
מרינה גרדינב
מ-23/03/2023
עד-25/03/2023
גביע האיגוד- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
הדר יוסף
מ-17/03/2023
עד-17/03/2023
גביע חיפה
(אקרובטיקה)
תאריך ראשון לרישום: 17/02/2023
תאריך אחרון לרישום: 03/03/2023
חיפה
אורית כהן
מ-10/03/2023
עד-10/03/2023
אליפות המעופפים
(אקרובטיקה)
תאריך ראשון לרישום: 10/02/2023
תאריך אחרון לרישום: 24/02/2023
טירת הכרמל
סבטלנה גרבר
מ-03/03/2023
עד-04/03/2023
אליפות ישראל קבוצתי- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
הדר יוסף
מ-24/02/2023
עד-25/02/2023
גביע האיגוד- טמבלינג
(טמבלינג)
לידר
מ-24/02/2023
עד-24/02/2023
אליפות חיפה הפתוחה- אירובי
(אירובי)
תאריך ראשון לרישום: 12/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 12/02/2023
חיפה
מלכה מירין
מ-24/02/2023
עד-24/02/2023
גביע השרון
(אקרובטיקה)
תאריך ראשון לרישום: 24/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 07/02/2023
כפר סבא
ליאת ארנפלד
מ-24/02/2023
עד-24/02/2023
אליפות אלקנה הפתוחה אליצור שומרון- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 16/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 16/01/2023
אלקנה
לאה-אנדרוס
מ-17/02/2023
עד-18/02/2023
גביע האיגוד- אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
הדר יוסף
מ-11/02/2023
עד-11/02/2023
אליפות קרית ים הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 01/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 01/02/2023
קרית ים
אירינה דוידוב
מ-10/02/2023
עד-23/02/2023
אימון תחרות- אירובי
(אירובי)
תאריך ראשון לרישום: 01/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 01/02/2023
וינגייט
מרינה גרדינב
מ-10/02/2023
עד-11/02/2023
גביע האיגוד- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
וינגייט
מ-10/02/2023
עד-10/02/2023
אליפות פרדסיה- ALONAGYM- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 01/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 01/02/2023
פרדסיה
אלונה-קנטור
מ-03/02/2023
עד-03/02/2023
גביע הידידות במודיעין
(אקרובטיקה)
תאריך ראשון לרישום: 03/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 17/01/2023
מודיעין
אופיר זהר
מ-03/02/2023
עד-04/02/2023
גביא האיגוד אמנותית
(התעמלות אומנותית)
הדר יוסף
מ-28/01/2023
עד-28/01/2023
אליפות חיפה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 22/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 22/01/2023
יגור
ויקה-קושל
מ-27/01/2023
עד-27/01/2023
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 19/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 19/01/2023
בני-עייש
נטלי מלכה
מ-27/01/2023
עד-27/01/2023
גביע המעופפים
(אקרובטיקה)
תאריך ראשון לרישום: 27/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 10/01/2023
טירת הכרמל
סבטלנה גרבר
מ-20/01/2023
עד-20/01/2023
אליפות רעננה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 12/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 12/01/2023
רעננה
מרינה אבלמסקי
מ-20/01/2023
עד-20/01/2023
תחרות מטה אשר- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 12/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 12/01/2023
מטה אשר
אורלי גרמן
מ-13/01/2023
עד-13/01/2023
אליפות שוהם הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 05/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 05/01/2023
שוהם
ריטה קורש+ רגינה דוידוב
מ-13/01/2023
עד-14/01/2023
חברה עירונית לספורט ונופש ראשון לציון חורף 2023- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 05/12/2022
תאריך אחרון לרישום: 05/01/2023
ראשון-לציון
ילנה-קופילנקו
מ-10/01/2023
עד-10/01/2023
תחרות סביון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 10/01/2023
תאריך אחרון לרישום: 10/01/2023
סביון
אוקסנה בן נון
מ-07/01/2023
עד-07/01/2023
אליפות כפר סבא- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 29/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 29/12/2022
כפר-סבא
מרינה צבקביץ
מ-06/01/2023
עד-06/01/2023
אליפות נתניה הפתוחה-אירובי
(אירובי)
תאריך ראשון לרישום: 27/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 26/12/2022
נתניה
מרינה גרדינב
מ-30/12/2022
עד-30/12/2022
אליפות חנוכה
(אקרובטיקה)
תאריך ראשון לרישום: 30/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 14/12/2022
טירת הכרמל
סבטלנה גרבר
30/12/2022
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 22/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 22/12/2022
בני עייש
נטלי מלכה
מ-26/12/2022
עד-26/12/2022
אליפות נתניה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 18/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 18/12/2022
נתניה
כרמל-מלינסקי-שלום
מ-23/12/2022
עד-23/12/2022
אליפות פתח תקווה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 12/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 12/12/2022
פתח-תקווה
רגינה-דוידוב/ טורי-פילנוסקי
מ-23/12/2022
עד-23/12/2022
אליפות עפולה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 12/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 12/12/2022
עפולה
אנה-גרברניק
מ-20/12/2022
עד-20/12/2022
אליפות מיטב אשדוד הפתוחה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 27/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 13/12/2022
אשדוד
ליה-גנס
מ-10/12/2022
עד-10/12/2022
תחרות נשר- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 27/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 06/12/2022
נשר
ויקה-קושל
מ-09/12/2022
עד-09/12/2022
אליפות אריאל הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
תאריך ראשון לרישום: 02/11/2022
תאריך אחרון לרישום: 28/11/2022
אריאל
רגינה-דוידוב
מ-02/12/2022
עד-02/12/2022
אליפות חיפה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-02/12/2022
עד-02/12/2022
אימון תחרות- אירובי
(אירובי)
מ-25/11/2022
עד-25/11/2022
תחרות חדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/11/2022
עד-26/11/2022
טורניר בינלאומי אילת- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/11/2022
עד-20/11/2022
תחרות בינלאומית קשת הצפון- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/11/2022
עד-04/11/2022
עולימפידה באילת 2022- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/08/2022
עד-31/08/2022
גביע חולון
(אקרובטיקה)
מ-25/08/2022
עד-25/08/2022
אליפות סביון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/08/2022
עד-12/08/2022
תחרות חיפה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-29/07/2022
עד-29/07/2022
אליפות ירושלים
(טרמפולינה)
מ-25/07/2022
עד-25/07/2022
VENERA CUP 2022- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/07/2022
עד-24/07/2022
אליפות חולון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-22/07/2022
עד-23/07/2022
אליפות ישראל+ אליפות ישראל לליגה קבוצתי- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-20/07/2022
עד-21/07/2022
מכביה+אליפות ישראל ג’וניור סניור- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/07/2022
עד-19/07/2022
מכביה+אליפות ישראל נוער בוגרים- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-18/07/2022
עד-18/07/2022
חדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/07/2022
עד-18/07/2022
מכביה+ אליפות ישראל ע"ש אגנס קלטי לדרגות ג’וניור סניור- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-17/07/2022
עד-17/07/2022
אליפות ישראל מכשירים בנות לדרגת YOUNG
(מכשירים בנות)
מ-16/07/2022
עד-16/07/2022
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-16/07/2022
עד-16/07/2022
אליפות ישראל- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-15/07/2022
עד-15/07/2022
אליפות קרית שמונה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/07/2022
עד-15/07/2022
אליפות פתח תקווה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/07/2022
עד-15/07/2022
אליפות הפועל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/07/2022
עד-15/07/2022
תחרות מיטב אשדוד הפתוחה קיץ- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-14/07/2022
עד-14/07/2022
תחרות חיפה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-09/07/2022
עד-09/07/2022
תחרות כפר סבא- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/07/2022
עד-08/07/2022
אליפות ישראל- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-08/07/2022
עד-08/07/2022
אליפות אור יהודה הפתוחה - התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/07/2022
עד-08/07/2022
אליפות פתוחה מכבי יקנעם- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/07/2022
עד-01/07/2022
אליפות כרמיאל הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/07/2022
עד-01/07/2022
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/07/2022
עד-01/07/2022
תחרות אקרו סטאר
(אקרובטיקה)
מ-30/06/2022
עד-02/07/2022
אליפות ישראל לדרגות 1-5- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-25/06/2022
עד-25/06/2022
אליפות קרית ים הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/06/2022
עד-24/06/2022
אליפות מודיעין הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/06/2022
עד-24/06/2022
אליפות בני עייש הפתוחה-התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/06/2022
עד-17/06/2022
אליפות תל אביב
(מכשירים בנים)
מ-11/06/2022
עד-11/06/2022
תחרות גילגולים- פס
(טמבלינג)
מ-10/06/2022
עד-10/06/2022
אליפות הקיץ
(אקרובטיקה)
מ-10/06/2022
עד-10/06/2022
אליפות פתוחה מכבי ג’ים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-10/06/2022
עד-10/06/2022
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-06/06/2022
עד-06/06/2022
אליפות שוהם הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/06/2022
עד-04/06/2022
חברה עירונית לספורט ונופש ראשון לציון קיץ 1
(התעמלות אומנותית)
מ-03/06/2022
עד-03/06/2022
אליפות גדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-03/06/2022
עד-03/06/2022
אליפות תל אביב הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-03/06/2022
עד-03/06/2022
אליפות ישראל- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-02/06/2022
עד-03/06/2022
תחרות אזורית רמת השרון- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-27/05/2022
עד-27/05/2022
אליפות ישראל
(אירובי)
מ-27/05/2022
עד-27/05/2022
תחרות חדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/05/2022
עד-27/05/2022
אליפות המעופפים- קיץ
(אקרובטיקה)
מ-26/05/2022
עד-28/05/2022
אליפות ישראל לליגה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-20/05/2022
עד-20/05/2022
תחרות אשקלון
(טמבלינג)
מ-20/05/2022
עד-20/05/2022
אליפות קרית אונו
(מכשירים בנים)
מ-20/05/2022
עד-21/05/2022
אליפות ישראל וגביע האיגוד-אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-19/05/2022
עד-19/05/2022
תחרות מיטב אשדוד הפתוחה אביב- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/05/2022
עד-19/05/2022
אולימפיאדת הילדים- פס
(טמבלינג)
מ-19/05/2022
עד-19/05/2022
אולימפיאדת הילדים- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-14/05/2022
עד-14/05/2022
אליפות נתניה הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-13/05/2022
עד-13/05/2022
אליפות אור יהודה הפתוחה - התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-13/05/2022
עד-13/05/2022
גביע האיגוד- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-13/05/2022
עד-13/05/2022
עולימפיאדה באילת 2022- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-13/05/2022
עד-13/05/2022
אליפות חוף הכרמל
(טמבלינג)
מ-13/05/2022
עד-14/05/2022
אליפות קרית אונו הפתוחה+אליפות מכבי- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-06/05/2022
עד-06/05/2022
גביע השרון
(אקרובטיקה)
מ-03/05/2022
עד-03/05/2022
אליפות האביב
(אקרובטיקה)
מ-29/04/2022
עד-29/04/2022
אליפות הפועל תל אביב הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-29/04/2022
עד-29/04/2022
אליפות ישראל לליגה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-29/04/2022
עד-29/04/2022
גביע הידידות
(אקרובטיקה)
מ-14/04/2022
עד-14/04/2022
תחרות נתניה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-13/04/2022
עד-13/04/2022
אליפות המרכז
(אקרובטיקה)
מ-13/04/2022
עד-13/04/2022
תחרות מפעל איתמר
(מכשירים בנים)
מ-11/04/2022
עד-11/04/2022
תחרות אקרובטיקה באילת
(אקרובטיקה)
מ-11/04/2022
עד-11/04/2022
תחרות אילת
(טמבלינג)
מ-08/04/2022
עד-08/04/2022
גביע ישראל
(אירובי)
מ-08/04/2022
עד-09/04/2022
אליפות ישראל לליגה- אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-08/04/2022
עד-08/04/2022
תחרות סנונית
(טמבלינג)
מ-07/04/2022
עד-08/04/2022
אליפות אור יהודה הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-01/04/2022
עד-01/04/2022
אליפות קרית אונו לדרגות נמוכות- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-01/04/2022
עד-01/04/2022
אליפות המעופפים - הכנה לליגה
(אקרובטיקה)
מ-01/04/2022
עד-02/04/2022
אליפות ישראל הכנה 4 עד ילדות- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/04/2022
עד-01/04/2022
גביע חיפה
(אקרובטיקה)
מ-01/04/2022
עד-01/04/2022
אליפות פתח תקווה
(טמבלינג)
מ-31/03/2022
עד-31/03/2022
אליפות "מעוף" יוקנעם
(טמבלינג)
מ-25/03/2022
עד-25/03/2022
תחרות שער הנגב
(טמבלינג)
מ-25/03/2022
עד-25/03/2022
תחרות קרית אונו- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-25/03/2022
עד-26/03/2022
אליפות אילת הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/03/2022
עד-25/03/2022
אליפות ישראל למרכזים- מרכז 1 אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/03/2022
עד-19/03/2022
אליפות ישראל למרכזים- מרכז דרום אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/03/2022
עד-19/03/2022
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/03/2022
עד-18/03/2022
גביע פורים באקרוג’ים
(אקרובטיקה)
מ-17/03/2022
עד-18/03/2022
אליפות ישראל למרכזים- מרכז צפון אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/03/2022
עד-18/03/2022
אליפות זכרון הפתוחה- ליגה ב
(התעמלות אומנותית)
מ-17/03/2022
עד-17/03/2022
תחרות נתניה פורים- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-16/03/2022
עד-17/03/2022
אליפות אלקנה הפתוחה אליצור שומרון- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-16/03/2022
עד-16/03/2022
אליפות המעופפים
(אקרובטיקה)
מ-15/03/2022
עד-16/03/2022
אליפות חורף פתוחה מיטב אשדוד- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/03/2022
עד-12/03/2022
אליפות ישראל למרכזים- מרכז שפלה אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/03/2022
עד-11/03/2022
תחרות קרית ביאליק- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/03/2022
עד-12/03/2022
גביע האיגוד- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-11/03/2022
עד-11/03/2022
תחרות נתניה
(אירובי)
מ-11/03/2022
עד-11/03/2022
אליפות חולון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/03/2022
עד-12/03/2022
אליפות ישראל למרכזים- מרכז 2 אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/03/2022
עד-07/03/2022
תחרות נתניה- פס
(טמבלינג)
מ-05/03/2022
עד-05/03/2022
תחרות נשר הפתוחה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/03/2022
עד-04/03/2022
גביע חורף קבוצתי- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/03/2022
עד-05/03/2022
גביע האיגוד- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-04/03/2022
עד-04/03/2022
אליפות פתח תקווה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/03/2022
עד-05/03/2022
חברה עירונית לספורט ונופש ראשון לציון 2022- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-26/02/2022
עד-26/02/2022
תחרות סביון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/02/2022
עד-25/02/2022
אליפות חולון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/02/2022
עד-25/02/2022
גביע תל אביב
(מכשירים בנים)
מ-25/02/2022
עד-25/02/2022
אליפות חיפה הפתוחה
(אירובי)
מ-25/02/2022
עד-25/02/2022
אליפות זכרון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/02/2022
עד-25/02/2022
תחרות מודיעין
(אקרובטיקה)
מ-24/02/2022
עד-25/02/2022
אליפות אור יהודה הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-24/02/2022
עד-24/02/2022
אליפות חיפה הפתוחה- אירובי
(אירובי)
מ-20/02/2022
עד-22/02/2022
מיטב אשדוד הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/02/2022
עד-18/02/2022
מכבי לידר הפתוחה
(טמבלינג)
מ-18/02/2022
עד-19/02/2022
אליפות עפולה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/02/2022
עד-18/02/2022
אליפות גבעתיים הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/02/2022
עד-15/02/2022
אליפות החורף
(אקרובטיקה)
מ-11/02/2022
עד-12/02/2022
גביע האיגוד- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/02/2022
עד-11/02/2022
אליפות ג’ימנסיה מנשה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-11/02/2022
עד-11/02/2022
מגוונים רמת השרון- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-05/02/2022
עד-05/02/2022
אליפות קרית ים הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/02/2022
עד-05/02/2022
אליפות אריאל הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/02/2022
עד-04/02/2022
אליפות מודיעין הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/02/2022
עד-04/02/2022
אליפות דני הפתוחה Venera cup- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-29/01/2022
עד-29/01/2022
אליפות כפר סבא- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-28/01/2022
עד-29/01/2022
אליפות חולון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-28/01/2022
עד-28/01/2022
גביע המעופפים
(אקרובטיקה)
מ-28/01/2022
עד-28/01/2022
אליפות שלומי- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-25/01/2022
עד-25/01/2022
אליפות הסתיו
(אקרובטיקה)
מ-20/01/2022
עד-20/01/2022
תחרות משגב פס צפון- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-14/01/2022
עד-14/01/2022
גביע האיגוד- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-14/01/2022
עד-14/01/2022
אליפות שוהם הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-14/01/2022
עד-14/01/2022
אליפות רעננה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/01/2022
עד-08/01/2022
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/01/2022
עד-08/01/2022
אליפות ישראל וגביע האיגוד-אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-24/12/2021
עד-24/12/2021
אליפות הג’ימנסיה- עמק חפר
(טמבלינג)
מ-17/12/2021
עד-18/12/2021
טורניר בינלאומי אילת- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-16/12/2021
עד-16/12/2021
אליפות חולון הפתוחה
(אקרובטיקה)
מ-11/12/2021
עד-11/12/2021
אליפות כרמיאל הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-10/12/2021
עד-10/12/2021
אליפות מכבי ג’ים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-10/12/2021
עד-10/12/2021
אליפות מעוף הפתוחה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-06/12/2021
עד-06/12/2021
אליפות נתניה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-06/12/2021
עד-06/12/2021
אליפות פתח תקווה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/12/2021
עד-05/12/2021
אליפות נתניה הפתוחה
(אירובי)
מ-04/12/2021
עד-04/12/2021
תחרות חיפה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/12/2021
עד-01/12/2021
תחרות מיטב אשדוד הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/11/2021
עד-19/11/2021
אימון תחרות
(אירובי)
מ-19/11/2021
עד-19/11/2021
תחרות חדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/08/2021
עד-31/08/2021
תחרות שלומי- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-27/08/2021
עד-27/08/2021
תחרות שער הנגב- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-25/08/2021
עד-25/08/2021
תחרות מנשה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-13/08/2021
עד-13/07/2021
אליפות ישראל
(אירובי)
מ-13/08/2021
עד-13/08/2021
אליפות אקרובטים- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-13/08/2021
עד-14/08/2021
אליפות ישראל אמנותית נערות בוגרות
(התעמלות אומנותית)
מ-10/08/2021
עד-10/08/2021
אליפות שער הנגב הפתוחה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-07/08/2021
עד-07/08/2021
אליפות פתוחה מכבי ג’ים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-06/08/2021
עד-07/08/2021
אליפות ישראל - אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-06/08/2021
עד-06/08/2021
תחרות חיפה פתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-06/08/2021
עד-06/08/2021
מיטב אשדוד הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-03/08/2021
עד-03/08/2021
תחרות ראשון לציון הפתוחה
(מכשירים בנות)
מ-03/08/2021
עד-03/08/2021
גביע הידידות
(אקרובטיקה)
מ-30/07/2021
עד-30/07/2021
תחרות חדרה הפתוחה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-30/07/2021
עד-30/07/2021
אליפות ירושלים טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-30/07/2021
עד-31/07/2021
אליפות מרכז 2- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-30/07/2021
עד-30/07/2021
גביע ישראל- גמר ליגה פס
(טמבלינג)
מ-29/07/2021
עד-29/07/2021
תחרות נתניה
(מכשירים בנות)
מ-29/07/2021
עד-30/07/2021
אליפות מרכז צפון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/07/2021
עד-27/07/2021
אליפות הקיץ - אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-23/07/2021
עד-23/07/2021
אליפות המרכז
(אקרובטיקה)
מ-23/07/2021
עד-24/07/2021
אליפות ישראל אמנותית הכנה 3 עד ילדות
(התעמלות אומנותית)
מ-21/07/2021
עד-21/07/2021
אליפות מרכז דרום- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-21/07/2021
עד-21/07/2021
גביע מכבי תל אביב- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-20/07/2021
עד-20/07/2021
קיץ חם נתניה פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-20/07/2021
עד-20/07/2021
גביע המעופפים
(אקרובטיקה)
מ-19/07/2021
עד-19/07/2021
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-16/07/2021
עד-16/07/2021
אליפות ישראל טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-16/07/2021
עד-16/07/2021
תחרות קריטריון שלישית פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-15/07/2021
עד-15/07/2021
אליפות עמק יזרעאל- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-13/07/2021
עד-13/07/2021
קיץ חם נתניה פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-11/07/2021
עד-12/07/2021
אשדוד קיץ- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-09/07/2021
עד-09/07/2021
אליפות מכבי אשדוד הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-09/07/2021
עד-10/07/2021
אליפות מרכז 1- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-09/07/2021
עד-09/07/2021
אליפות מרכז שפלה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/07/2021
עד-09/07/2021
תחרות חיפה פתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/07/2021
עד-10/07/2021
גביע ישראל - מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-07/07/2021
עד-07/07/2021
גביע אקרוג’ים
(אקרובטיקה)
מ-06/07/2021
עד-06/07/2021
רגינה קאפ קיץ 2021- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-03/07/2021
עד-03/07/2021
סביון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-02/07/2021
עד-02/07/2021
תחרות גילגולים כרמיאל פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-02/07/2021
עד-02/07/2021
תחרות עפולה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-02/07/2021
עד-02/07/2021
תחרות מבחן שנייה לאליפות עולם טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-02/07/2021
עד-02/07/2021
אליפות רעננה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-02/07/2021
עד-02/07/2021
תחרות קריטריון שנייה פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-01/07/2021
עד-01/07/2021
תחרות אור יהודה
(מכשירים בנות)
מ-28/06/2021
עד-29/06/2021
שנייה לפני הקיץ- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-28/06/2021
עד-28/06/2021
גביע אורות חיפה
(אקרובטיקה)
מ-25/06/2021
עד-26/06/2021
אליפות כ"ס- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/06/2021
עד-25/06/2021
אליפות אשקלון הפתוחה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-25/06/2021
עד-25/06/2021
גביע ישראל
(אירובי)
מ-25/06/2021
עד-25/06/2021
קרית מוצקין הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/06/2021
עד-25/06/2021
אליפות ישראל - מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-22/06/2021
עד-23/06/2021
אליפות ישראל ע"ש אגנס קלטי - מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-19/06/2021
עד-19/06/2021
חברה עירונית לספורט ונופש ראשון לציון קיץ 1
(התעמלות אומנותית)
מ-18/06/2021
עד-18/06/2021
אליפות פתוחה מכבי יקנעם- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/06/2021
עד-18/06/2021
אליפות קרית אונו לבנים
(מכשירים בנים)
מ-18/06/2021
עד-18/06/2021
תחרות וינגייט
(אירובי)
מ-18/06/2021
עד-18/06/2021
תחרות קריטריון ראשונה פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-18/06/2021
עד-18/06/2021
אליפות אור יהודה הפתוחה - התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/06/2021
עד-18/06/2021
עולימפיאדת הילדים אילת - התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/06/2021
עד-17/06/2021
תחרות משגב- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-17/06/2021
עד-17/06/2021
אליפות נתניה
(מכשירים בנות)
מ-12/06/2021
עד-12/06/2021
תחרות מרכז מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-11/06/2021
עד-11/06/2021
הפועל זכרון יעקב הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/06/2021
עד-11/06/2021
גביע האיגוד טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-11/06/2021
עד-11/06/2021
גביע ישראל - גמר ליגה אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-11/06/2021
עד-11/06/2021
מיטב אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/06/2021
עד-11/06/2021
אליפות אור יהודה
(מכשירים בנות)
מ-08/06/2021
עד-08/06/2021
אליפות אקרו סטאר - אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-05/06/2021
עד-05/06/2021
תחרות גילגולים
(מכשירים בנים)
מ-05/06/2021
עד-05/06/2021
תחרות כרמיאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/06/2021
עד-04/06/2021
אליפות ישראל פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-04/06/2021
עד-05/06/2021
נס ציונה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/06/2021
עד-05/06/2021
חברה עירונית לספורט ונופש ראשון לציון שבועות 2021
(התעמלות אומנותית)
מ-04/06/2021
עד-04/06/2021
אליפות גדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/06/2021
עד-04/06/2021
אליפות הפועל תל אביב הפתוחה
(מכשירים בנות)
מ-04/06/2021
עד-04/06/2021
גביע חיפה - אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-03/06/2021
עד-03/06/2021
שלומי 2021- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-03/06/2021
עד-03/06/2021
אליפות גני תקווה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-03/06/2021
עד-03/06/2021
תחרות נתניה
(מכשירים בנות)
מ-01/06/2021
עד-01/06/2021
גביע נתניה
(מכשירים בנות)
מ-01/06/2021
עד-01/06/2021
אליפות חולון - אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-29/05/2021
עד-29/05/2021
תחרות רמת השרון
(מכשירים בנות)
מ-28/05/2021
עד-28/05/2021
בוטלה-תחרות חיפה פתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-28/05/2021
עד-28/05/2021
אליפות קרית אונו הפתוחה
(מכשירים בנות)
מ-28/05/2021
עד-28/05/2021
אליפות הג’ימנסיה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-28/05/2021
עד-28/05/2021
תחרות חדרה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/05/2021
עד-28/05/2021
אליפות פתח תקווה הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/05/2021
עד-29/05/2021
אליפות חולון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-21/05/2021
עד-21/05/2021
אליפות מעוף- פס אקרובטי
(טמבלינג)
מ-21/05/2021
עד-21/05/2021
תחרות קרית אונו- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-21/05/2021
עד-21/05/2021
נדחה עקב המצב הביטחוני גביע האיגוד- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-21/05/2021
עד-21/05/2021
רגינה קאפ- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/05/2021
עד-07/05/2021
גביע האיגוד - מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-07/05/2021
עד-07/05/2021
אליפות רמת השרון
(מכשירים בנות)
מ-07/05/2021
עד-08/05/2021
אליפות אילת הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-06/05/2021
עד-06/05/2021
גביע האיגוד - מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-05/05/2021
עד-07/05/2021
מיטב אשדוד גמר קורונה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/05/2021
עד-01/05/2021
אליפות מכבי אשדוד הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-30/04/2021
עד-30/04/2021
אליפות שוהם הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-30/04/2021
עד-30/04/2021
אליפות נתניה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-30/04/2021
עד-30/04/2021
תחרות נתניה הפתוחה אירובי
(אירובי)
מ-29/04/2021
עד-29/04/2021
אולימפיאדת הילדים- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-27/04/2021
עד-27/04/2021
תחרות נתניה
(מכשירים בנות)
מ-24/04/2021
עד-24/04/2021
תחרות קרית ביאליק- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-23/04/2021
עד-23/04/2021
אליפות בני עייש הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-23/04/2021
עד-23/04/2021
אליפות קרית אונו הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-21/04/2021
עד-21/04/2021
מיטב אשדוד הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-13/04/2021
עד-13/04/2021
אליפות האביב אקרובטיקה
(אקרובטיקה)
מ-11/04/2021
עד-11/04/2021
תחרות מבחן ג’וניור סניור- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/04/2021
עד-01/04/2021
תחרות חיפה פתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/03/2021
עד-13/03/2021
תחרות מבחן ג’וניור סניור- התעמלות אמנותית- ללא קהל
(התעמלות אומנותית)
מ-26/02/2021
עד-27/02/2021
גביע האיגוד אקרובטיקה- ללא קהל
(אקרובטיקה)
מ-10/02/2021
עד-13/02/2021
אליפות החורף מכשירים בנות- ללא קהל
(מכשירים בנות)
מ-22/01/2021
עד-22/01/2021
נדחה אליפות החורף טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-14/01/2021
עד-16/01/2021
נדחה אליפות החורף אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/01/2021
עד-09/01/2021
נדחה אליפות החורף פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-31/07/2020
עד-31/07/2020
נדחה-אליפות חולון הפתוחה
(אקרובטיקה)
מ-20/07/2020
עד-22/07/2020
נדחה-אליפות ישראל קבוצתי- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/07/2020
עד-17/07/2020
נדחה-אליפות אקרו קאפ
(אקרובטיקה)
מ-03/07/2020
עד-03/07/2020
נדחה-אליפות ישראל- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-01/07/2020
עד-04/07/2020
נדחה-אליפות ישראל- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-30/06/2020
עד-30/06/2020
נדחה-אליפות ישראל נערים ובוגרים- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-19/06/2020
עד-19/06/2020
נדחה-אליפות ישראל
(אירובי)
מ-12/06/2020
עד-13/06/2020
נדחה-אליפות ישראל נערות ובוגרות- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/06/2020
עד-12/06/2020
נדחה-תחרות מרכז
(מכשירים בנים)
מ-12/06/2020
עד-12/06/2020
נדחה-אליפות הקיץ
(אקרובטיקה)
מ-06/06/2020
עד-07/06/2020
נדחה-תחרות חיפה בינאלומית Queen Of Israel- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/06/2020
עד-05/06/2020
נדחה-תחרות אס"א תל אביב- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/06/2020
עד-05/06/2020
נדחה-תחרות מכבי תל אביב- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/06/2020
עד-06/06/2020
נדחה-אליפות ישראל- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-04/06/2020
עד-05/06/2020
נדחה-אליפות ישראל- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-04/06/2020
עד-05/06/2020
נדחה-אליפות ישראל- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-22/05/2020
עד-22/05/2020
תחרות זכרון יעקב- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-22/05/2020
עד-22/05/2020
גביע ישראל - התחרות נדחתה
(אירובי)
מ-22/05/2020
עד-22/05/2020
גמר ליגה- התחרות נדחתה
(טמבלינג)
מ-16/05/2020
עד-16/05/2020
תחרות כרמיאל- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-15/05/2020
עד-16/05/2020
גביע האיגוד- התחרות נדחתה
(מכשירים בנות)
מ-15/05/2020
עד-15/05/2020
תחרות אור יהודה- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-12/05/2020
עד-12/05/2020
אולימפיאדת הילדים- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-12/05/2020
עד-12/05/2020
תחרות אשדוד- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-08/05/2020
עד-08/05/2020
גביע צוף - התחרות נדחתה
(מכשירים בנים)
מ-08/05/2020
עד-08/05/2020
תחרות עפולה- התחרות נדחתה
(טמבלינג)
מ-08/05/2020
עד-08/05/2020
תחרות מטה אשר - התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-06/05/2020
עד-07/05/2020
גמר ליגה- התחרות נדחתה
(אקרובטיקה)
מ-01/05/2020
עד-02/05/2020
אליפות ישראל וגביע האיגוד- התחרות נדחתה
(אקרובטיקה)
מ-01/05/2020
עד-01/05/2020
תחרות גדרה- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-24/04/2020
עד-24/04/2020
אליפות וינגייט - התחרות נדחתה
(אירובי)
מ-24/04/2020
עד-24/04/2020
תחרות קרית שמונה- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-24/04/2020
עד-24/04/2020
תחרות אור יהודה - התחרות נדחתה
(מכשירים בנות)
מ-24/04/2020
עד-24/04/2020
אליפות האביב - התחרות נדחתה
(אקרובטיקה)
מ-24/04/2020
עד-24/04/2020
תחרות אשקלון- התחרות נדחתה
(טמבלינג)
מ-17/04/2020
עד-17/04/2020
תחרות קרית אונו - התחרות נדחתה
(מכשירים בנות)
מ-17/04/2020
עד-17/04/2020
תחרות מודיעין - התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-16/04/2020
עד-16/04/2020
תחרות נתניה- התחרות נדחתה
(התעמלות אומנותית)
מ-10/04/2020
עד-10/04/2020
אליפות מעיין צבי - התחרות בוטלה
(מכשירים בנים)
מ-10/04/2020
עד-10/04/2020
תחרות קיסריה- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-05/04/2020
עד-05/04/2020
AcroGym Open - התחרות בוטלה
(אקרובטיקה)
מ-03/04/2020
עד-04/04/2020
GYMSTARS- מכשירים בנות - התחרות בוטלה
(מכשירים בנות)
מ-02/04/2020
עד-02/04/2020
תחרות יקנעם- פס אקרובטיקה - התחרות בוטלה
(טמבלינג)
מ-27/03/2020
עד-27/03/2020
אליפות מעיין צבי - התחרות בוטלה
(מכשירים בנות)
מ-27/03/2020
עד-27/03/2020
תחרות אור יהודה- פס אקרובטיקה - התחרות בוטלה
(טמבלינג)
מ-25/03/2020
עד-25/03/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-24/03/2020
עד-24/03/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-20/03/2020
עד-20/03/2020
תחרות משגב- פס אקרובטיקה - התחרות בוטלה
(טמבלינג)
מ-20/03/2020
עד-20/03/2020
אליפות החורף - התחרות בוטלה
(אקרובטיקה)
מ-20/03/2020
עד-21/03/2020
תחרות אילת-אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-20/03/2020
עד-20/03/2020
גביע האיגוד טרמפולינה - התחרות בוטלה
(טרמפולינה)
מ-20/03/2020
עד-21/03/2020
תחרות אזורית רמה"ש - התחרות בוטלה
(מכשירים בנות)
מ-14/03/2020
עד-14/03/2020
אליפות מרכזים (דרום)- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-14/03/2020
עד-14/03/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-13/03/2020
עד-13/03/2020
גביע ליגה ב’ קבוצתי- התעמלות אמנותית - התחרות בוטלה
(התעמלות אומנותית)
מ-13/03/2020
עד-13/03/2020
תחרות גילגולים כרמיאל - התחרות בוטלה
(מכשירים בנות)
מ-13/03/2020
עד-13/03/2020
תחרות עמק חפר - התחרות נדחתה - תאריך חדש יפורסם בהמשך
(אירובי)
מ-10/03/2020
עד-10/03/2020
גביע פורים באקרוג’ם
(אקרובטיקה)
מ-10/03/2020
עד-10/03/2020
אליפות מרכזים (מרכז 1)- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-09/03/2020
עד-09/03/2020
אליפות מרכזים (שפלה)- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/03/2020
עד-07/03/2020
אליפות מרכזים (מרכז 2)- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-06/03/2020
עד-06/03/2020
תחרות גילגולים כרמיאל - התחרות נדחתה
(מכשירים בנים)
מ-06/03/2020
עד-06/03/2020
תחרות מנשה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-05/03/2020
עד-06/03/2020
אליפות מרכזים (צפון)- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-28/02/2020
עד-28/02/2020
אליפות הסתיו
(אקרובטיקה)
מ-28/02/2020
עד-29/02/2020
אליפות ישראל אישי תחרותי- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/02/2020
עד-24/02/2020
אליפות אור יהודה הפתוחה - התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-22/02/2020
עד-22/02/2020
אליפות החורף- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-22/02/2020
עד-22/02/2020
תחרות כפר סבא- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-21/02/2020
עד-21/02/2020
תחרות כפר סבא
(אקרובטיקה)
מ-21/02/2020
עד-21/02/2020
תחרות אור יהודה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-21/02/2020
עד-21/02/2020
גביע האיגוד- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-21/02/2020
עד-21/02/2020
תחרות גני תקווה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-19/02/2020
עד-19/02/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/02/2020
עד-23/02/2020
תחרות קשת הצפון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/02/2020
עד-18/02/2020
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/02/2020
עד-15/02/2020
תחרות סביון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-14/02/2020
עד-14/02/2020
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-14/02/2020
עד-14/02/2020
תחרות גילגולים כרמיאל- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-14/02/2020
עד-15/02/2020
גביע האיגוד ואליפות ישראל- אקרובטיקה פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-07/02/2020
עד-07/02/2020
תחרות יקנעם- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-07/02/2020
עד-07/02/2020
תחרות נתניה
(אירובי)
מ-07/02/2020
עד-07/02/2020
תחרות מוצקין- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/02/2020
עד-07/02/2020
תחרות שוהם- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/01/2020
עד-31/01/2020
תחרות נתניה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-31/01/2020
עד-01/02/2020
גביע האיגוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/01/2020
עד-25/01/2020
תחרות זבולון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/01/2020
עד-24/01/2020
גביע חיפה
(אקרובטיקה)
מ-24/01/2020
עד-24/01/2020
תחרות גבעתיים אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/01/2020
עד-24/01/2020
גביע האיגוד- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-17/01/2020
עד-17/01/2020
תחרות אור עקיבא- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-17/01/2020
עד-17/01/2020
תחרות רעננה התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/01/2020
עד-17/01/2020
תחרות פתח תקווה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-10/01/2020
עד-10/01/2020
תחרות חיפה- אקרובטיקה פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-27/12/2019
עד-27/12/2019
תחרות טירת הכרמל- אקרובטיקה פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-27/12/2019
עד-27/12/2019
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/12/2019
עד-28/12/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/12/2019
עד-27/12/2019
תחרות נתניה
(אירובי)
מ-25/12/2019
עד-26/12/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/12/2019
עד-24/12/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-20/12/2019
עד-20/12/2019
תחרות מכמורת- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-15/11/2019
עד-16/11/2019
תחרות רמת גן- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/11/2019
עד-09/11/2019
תחרות אילת- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/08/2019
עד-17/08/2019
אליפות ישראל- נערים ובוגרים- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-17/08/2019
עד-17/08/2019
אליפות ישראל הפתוחה- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-16/08/2019
עד-16/08/2019
אליפות ישראל בוגרות- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-16/08/2019
עד-16/08/2019
אליפות ישראל הפתוחה- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-02/08/2019
עד-02/07/2019
תחרות מבחן 2- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-02/08/2019
עד-03/08/2019
אליפות ישראל גוניור סניור- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/07/2019
עד-31/07/2019
אליפות חולון הפתוחה- אקרובטיקה פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-26/07/2019
עד-26/07/2019
תחרות תל אביב- התעמלות מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-26/07/2019
עד-26/07/2019
תחרות לב השרון- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-26/07/2019
עד-26/07/2019
אקרו קאפ- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-26/07/2019
עד-26/07/2019
תחרות לב השרון- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-25/07/2019
עד-26/07/2019
אליפות ישראל אישי תחרותי- הכנה 3 עד ילדות- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/07/2019
עד-24/07/2019
אליפות ישראל ליגה א’- מחוז שפלה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-21/07/2019
עד-21/07/2019
אליפות ישראל ליגה א’- מחוז דרום
(התעמלות אומנותית)
מ-20/07/2019
עד-20/07/2019
אליפות ישראל- ליגה א’- מרכז 2
(התעמלות אומנותית)
מ-19/07/2019
עד-19/07/2019
אליפות ישראל ליגה א’- מחוז צפון
(התעמלות אומנותית)
מ-19/07/2019
עד-19/07/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/07/2019
עד-17/07/2019
אליפות ישראל ליגה ב קבוצתי- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/07/2019
עד-15/07/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/07/2019
עד-12/07/2019
תחרות עפולה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/07/2019
עד-12/07/2019
תחרות מבחן 1- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-10/07/2019
עד-10/07/2019
אליפות ישראל- ליגה א’- מרכז 1
(התעמלות אומנותית)
מ-06/07/2019
עד-06/07/2019
תחרות כפר סבא- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/07/2019
עד-05/07/2019
תחרות כרמיאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/07/2019
עד-05/07/2019
תחרות בני עייש- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/07/2019
עד-04/07/2019
תחרות פתח תקווה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/07/2019
עד-05/07/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-29/06/2019
עד-29/06/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-28/06/2019
עד-28/06/2019
אליפות ישראל אירובי
(אירובי)
מ-28/06/2019
עד-28/06/2019
אליפות ישראל- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-28/06/2019
עד-28/06/2019
תחרות תל אביב- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-21/06/2019
עד-21/06/2019
אליפות ישראל ואליפות מודיעין הפתוחה- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-15/06/2019
עד-15/06/2019
אליפות הפועל-התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/06/2019
עד-15/06/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/06/2019
עד-15/06/2019
אליפות ישראל ילדות ונערות- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-14/06/2019
עד-14/06/2019
אליפות ישראל דרגות 1-5, נוער מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-14/06/2019
עד-14/06/2019
אליפות הקיץ- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-14/06/2019
עד-14/06/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-13/06/2019
עד-13/06/2019
אליפות ישראל ילדות ונערות- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-13/06/2019
עד-14/06/2019
תחרות רמת גן- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
תחרות ארצית- Gym for All
מ-07/06/2019
עד-08/06/2019
תחרות מודיעין- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
תחרות תל אביב- גביע צוף- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
תחרות מעלה אדומים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
תחרות קריית שמונה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/06/2019
עד-07/06/2019
אליפות ישראל- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-01/06/2019
עד-01/06/2019
תחרות חולון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/05/2019
עד-31/05/2019
תחרות קריית ביאליק- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/05/2019
עד-31/05/2019
תחרות שוהם- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-31/05/2019
עד-01/06/2019
אליפות וגביע ישראל- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-31/05/2019
עד-01/06/2019
אליפות ישראל- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-28/05/2019
עד-29/05/2019
גרנד-פרי חולון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/05/2019
עד-24/05/2019
תחרות רעננה התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/05/2019
עד-24/05/2019
תחרות נהריה- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-24/05/2019
עד-24/05/2019
גמר ליגה- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-24/05/2019
עד-24/05/2019
גביע ישראל- אירובי
(אירובי)
מ-23/05/2019
עד-23/05/2019
אולימפיאדת הילדים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
23/05/2019
תחרות ארצית- יסודות ההתעמלות
מ-23/05/2019
עד-24/05/2019
תחרות אור יהודה מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-23/05/2019
עד-23/05/2019
אולימפיאדת הילדים- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-18/05/2019
עד-18/05/2019
תחרות כרמיאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
אליפות שלומי הפתוחה- טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות אור יהודה התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות נתניה מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות קריית מוצקין- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
תחרות אשקלון- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-17/05/2019
עד-17/05/2019
גמר ליגה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-10/05/2019
עד-10/05/2019
מוקדמות ליגה- בית ב’
(אקרובטיקה)
מ-10/05/2019
עד-10/05/2019
תחרות אשקלון- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-04/05/2019
עד-04/05/2019
תחרות קרית ביאליק- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-03/05/2019
עד-03/05/2019
תחרות קיסריה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-03/05/2019
עד-05/05/2019
מוקדמות ליגה- בית א’
(אקרובטיקה)
מ-03/05/2019
עד-04/05/2019
גביע האיגוד- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-25/04/2019
עד-25/04/2019
תחרות נתניה מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-24/04/2019
עד-24/04/2019
תחרות יגור- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-23/04/2019
עד-23/04/2019
תחרות מעיין צבי- מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-17/04/2019
עד-17/04/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-16/04/2019
עד-16/04/2019
תחרות מעיין צבי- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-16/04/2019
עד-16/04/2019
תחרות יקנעם- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-12/04/2019
עד-13/04/2019
GYMSTARS- תחרות ללא קהל- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-12/04/2019
עד-12/04/2019
מוקדמות מחוז דרום- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-11/04/2019
עד-11/04/2019
תחרות אור יהודה מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-11/04/2019
עד-11/04/2019
תחרות ארצית- Gym for All
מ-11/04/2019
עד-11/04/2019
גימנסטרדת איגוד
מ-11/04/2019
עד-11/04/2019
אופן אקרוג’ים- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-05/04/2019
עד-05/04/2019
אליפות אביב- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-05/04/2019
עד-05/04/2019
תחרות זכרון הפתוחה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-05/04/2019
עד-05/04/2019
מוקדמות מחוז צפון- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-29/03/2019
עד-29/03/2019
תחרות חדרה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-29/03/2019
עד-29/03/2019
תחרות אור יהודה- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-29/03/2019
עד-29/03/2019
מוקדמות מחוז מרכז- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-29/03/2019
עד-29/03/2019
תחרות גבעת חיים- אירובי
(אירובי)
מ-28/03/2019
עד-28/03/2019
תחרות נתניה מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-23/03/2019
עד-23/03/2019
תחרות רמת השרון- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-22/03/2019
עד-22/03/2019
תחרות גבעתיים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-22/03/2019
עד-22/03/2019
גביע פורים- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-21/03/2019
עד-21/03/2019
תחרות ארצית- Gym for All
מ-21/03/2019
עד-21/03/2019
גימנסטרדת איגוד
מ-20/03/2019
עד-20/03/2019
תחרות ארצית- יסודות ההתעמלות
מ-20/03/2019
עד-20/03/2019
גביע פורים- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-20/03/2019
עד-20/03/2019
תחרות אריאל- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-16/03/2019
עד-16/03/2019
תחרות מעיין צבי- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-15/03/2019
עד-16/03/2019
תחרות אילת- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/03/2019
עד-15/03/2019
תחרות תל אביב מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-15/03/2019
עד-15/03/2019
גביע האיגוד טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-08/03/2019
עד-08/03/2019
אליפות החורף- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-08/03/2019
עד-08/03/2019
תחרות יקנעם- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-08/03/2019
עד-08/03/2019
תחרות תל אביב מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-06/03/2019
עד-06/03/2019
תחרות אשדוד- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/03/2019
עד-01/03/2019
גביע החורף ליגה ב- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/03/2019
עד-01/03/2019
גביע האיגוד- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-01/03/2019
עד-01/03/2019
תחרות כרמיאל מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-22/02/2019
עד-23/02/2019
גביע האיגוד ע"ש ראובית הלפרין- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-22/02/2019
עד-22/02/2019
תחרות כפר סבא- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-19/02/2019
עד-19/02/2019
תחרות נתניה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-16/02/2019
עד-16/02/2019
אליפות החורף מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
מ-16/02/2019
עד-16/02/2019
תחרות עפולה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/02/2019
עד-15/02/2019
גביע האיגוד מכשירים בנים
(מכשירים בנים)
מ-15/02/2019
עד-15/02/2019
תחרות נתניה אירובי
(אירובי)
מ-15/02/2019
עד-15/02/2019
תחרות פתח תקווה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/02/2019
עד-15/02/2019
תחרות גני תקווה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-08/02/2019
עד-08/02/2019
אליפות ישראל הפתוחה- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-08/02/2019
עד-09/02/2019
אליפות ישראל חורף קבוצתי ליגה א ותחרותי- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-02/02/2019
עד-02/02/2019
תחרות אשדוד- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-02/02/2019
עד-02/02/2019
תחרות תל אביב אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-01/02/2019
עד-01/02/2019
תחרות פתח תקווה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-26/01/2019
עד-26/01/2019
תחרות כפר סבא- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/01/2019
עד-25/01/2019
תחרות מכמורת- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-25/01/2019
עד-25/01/2019
תחרות זבולון- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-25/01/2019
עד-25/01/2019
תחרות אריאל- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-25/01/2019
עד-25/01/2019
תחרות בני עייש- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/01/2019
עד-19/01/2019
תחרות כרמיאל- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/01/2019
עד-18/01/2019
תחרות אליפות החורף הפתוחה אור עקיבא
(טרמפולינה)
מ-18/01/2019
עד-18/01/2019
תחרות בת ים- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-18/01/2019
עד-18/01/2019
אליפות הסתיו- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-15/01/2019
עד-15/01/2019
תחרות אשדוד- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-12/01/2019
עד-12/01/2019
תחרות יגור- התעמלות אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-11/01/2019
עד-11/01/2019
גביע האיגוד- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-11/01/2019
עד-11/01/2019
גביע חיפה- פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-11/01/2019
עד-11/01/2019
תחרות פתח תקווה- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/01/2019
עד-04/01/2019
תחרות שוהם- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/01/2019
עד-04/01/2019
תחרות משגב- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-04/01/2019
עד-04/01/2019
תחרות נתניה- פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-28/12/2018
עד-28/12/2018
תחרות מוצקין- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-22/12/2018
עד-22/12/2018
ערב גאלה שנתי
מ-15/12/2018
עד-15/12/2018
תחרות חולון- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/12/2018
עד-15/12/2018
תחרות כרמיאל- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-14/12/2018
עד-14/12/2018
תחרות בני עייש- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-08/12/2018
עד-10/12/2018
תחרות קשת הצפון- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-07/12/2018
עד-07/12/2018
אליפות נתניה הפתוחה- אירובי
(אירובי)
מ-07/12/2018
עד-07/12/2018
תחרות אריאל- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/12/2018
עד-04/12/2018
תחרות אשדוד- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-24/11/2018
עד-24/11/2018
תחרות יגור- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-15/11/2018
עד-17/11/2018
וינארה קאפ- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-19/10/2018
עד-20/10/2018
תחרות אילת- אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-04/10/2018
עד-06/10/2018
אולימפיאדת הילדים אילת - אמנותית
(התעמלות אומנותית)
מ-27/07/2018
עד-27/07/2018
ACRO CUP פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-27/07/2018
עד-28/07/2018
אליפות ישראל קבוצתי - ליגה א’ ותחרותי
(התעמלות אומנותית)
מ-20/07/2018
עד-20/07/2018
תחרות גבעתיים
(התעמלות אומנותית)
מ-20/07/2018
עד-20/07/2018
תחרות מרכז- חולון
(מכשירים בנים)
מ-20/07/2018
עד-20/07/2018
תחרות עפולה
(התעמלות אומנותית)
מ-17/07/2018
עד-17/07/2018
אליפות ישראל קבוצתי - ליגה ב’
(התעמלות אומנותית)
מ-13/07/2018
עד-13/07/2018
תחרות באר שבע
(התעמלות אומנותית)
מ-13/07/2018
עד-13/07/2018
תחרות יקנעם
(התעמלות אומנותית)
מ-13/07/2018
עד-14/07/2018
תחרות אשדוד
(התעמלות אומנותית)
מ-13/07/2018
עד-13/07/2018
תחרות בני עייש
(התעמלות אומנותית)
מ-12/07/2018
עד-12/07/2018
תחרות רמת גן
(התעמלות אומנותית)
מ-12/07/2018
עד-12/07/2018
תחרות קרית מוצקין
(התעמלות אומנותית)
מ-12/07/2018
עד-12/07/2018
תחרות משגב
(טמבלינג)
מ-10/07/2018
עד-10/07/2018
תחרות פתח תקווה
(התעמלות אומנותית)
מ-07/07/2018
עד-07/07/2018
תחרות ראשון לציון
(התעמלות אומנותית)
מ-05/07/2018
עד-05/07/2018
שבוע ההתעמלות בישראל - אליפות ישראל דרגות בינלאומי
(אקרובטיקה)
מ-05/07/2018
עד-05/07/2018
שבוע ההתעמלות בישראל - אליפות ישראל דרגות בינלאומיות
(טרמפולינה)
מ-05/07/2018
עד-05/07/2018
שבוע ההתעמלות בישראל - אליפות ישראל דרגות בינלאומי
(טמבלינג)
מ-04/07/2018
עד-04/07/2018
שבוע ההתעמלות בישראל - אליפות ישראל בוגרים ונוער
(מכשירים בנים)
מ-04/07/2018
עד-04/07/2018
שבוע ההתעמלות של ישראל- אליפות ישראל בוגרות ונערות
(מכשירים בנות)
מ-03/07/2018
עד-03/07/2018
שבוע ההתעמלות בישראל - אליפות ישראל תחרותי אישי נערות
(התעמלות אומנותית)
מ-02/07/2018
עד-02/07/2018
אליפות ישראל תחרותי אישי בוגרות
(התעמלות אומנותית)
מ-29/06/2018
עד-30/06/2018
תחרות אריאל
(התעמלות אומנותית)
מ-29/06/2018
עד-29/06/2018
תחרות גבעתיים
(התעמלות אומנותית)
מ-23/06/2018
עד-23/06/2018
תחרות חולון
(התעמלות אומנותית)
מ-23/06/2018
עד-23/06/2018
אליפות ישראל אירובי
(אירובי)
מ-22/06/2018
עד-22/06/2018
אליפות ישראל - טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-22/06/2018
עד-22/06/2018
תחרות אשקלון
(התעמלות אומנותית)
מ-22/06/2018
עד-22/06/2018
תחרות תל אביב
(התעמלות אומנותית)
מ-16/06/2018
עד-16/06/2018
אליפות ישראל מסלול אולימפי דרגות ה’ וד’
(מכשירים בנות)
מ-15/06/2018
עד-15/06/2018
אליפות ישראל מסלול אולימפי דרגות 1-5
(מכשירים בנים)
מ-15/06/2018
עד-15/06/2018
אליפות הקיץ פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-15/06/2018
עד-15/06/2018
תחרות בני עייש
(התעמלות אומנותית)
מ-14/06/2018
עד-14/06/2018
אליפות ישראל מסלול אולימפי דרגות ג’ ומעלה
(מכשירים בנות)
מ-14/06/2018
עד-14/06/2018
תחרות רמת גן
(התעמלות אומנותית)
מ-13/06/2018
עד-13/06/2018
גביע ישראל- מסלול OA
(מכשירים בנות)
מ-09/06/2018
עד-09/06/2018
תחרות כפר סבא
(התעמלות אומנותית)
מ-08/06/2018
עד-08/06/2018
אליפות ישראל פס - דרגות לאומי
(טמבלינג)
מ-08/06/2018
עד-08/06/2018
תחרות רעננה
(התעמלות אומנותית)
מ-02/06/2018
עד-02/06/2018
אליפות אהבה עמק הירדן
(מכשירים בנים)
מ-02/06/2018
עד-02/06/2018
תחרות סביון
(התעמלות אומנותית)
מ-01/06/2018
עד-01/06/2018
אליפות ישראל דרגות A-D
(אקרובטיקה)
מ-01/06/2018
עד-01/06/2018
תחרות אשקלון
(טמבלינג)
מ-26/05/2018
עד-26/05/2018
תחרות בינלאומית אשדוד
(התעמלות אומנותית)
מ-26/05/2018
עד-26/05/2018
תחרות סבב מעיין צבי
(מכשירים בנות)
מ-25/05/2018
עד-25/05/2018
גמר מסלול ליגה פירמידות
(אקרובטיקה)
מ-25/05/2018
עד-25/05/2018
גביע ישראל
(אירובי)
מ-25/05/2018
עד-01/01/2001
תחרות שוהם
(התעמלות אומנותית)
מ-25/05/2018
עד-25/05/2018
תחרות עמק הירדן- אליפות א.ה.ב.ה
(מכשירים בנות)
מ-25/05/2018
עד-25/05/2018
תחרות קרית ביאליק
(התעמלות אומנותית)
מ-24/05/2018
עד-24/05/2018
תחרות וינגייט
(מכשירים בנות)
מ-21/05/2018
עד-21/05/2018
מרכזי מצוינות
(התעמלות אומנותית)
21/05/2018
תחרות הוד השרון
(התעמלות אומנותית)
מ-19/05/2018
עד-19/05/2018
תחרות כרמיאל
(התעמלות אומנותית)
מ-18/05/2018
עד-18/05/2018
תחרות כפר יונה
(טמבלינג)
מ-18/05/2018
עד-19/05/2018
תחרות בינלאומית מודיעין
(התעמלות אומנותית)
מ-16/05/2018
עד-17/05/2018
גרנד פרי חולון
(התעמלות אומנותית)
מ-12/05/2018
עד-12/05/2018
תחרויות סבב (סבב 3)- גילגולים
(מכשירים בנות)
מ-11/05/2018
עד-01/01/2001
גביע שלומי
(טרמפולינה)
מ-11/05/2018
עד-11/05/2018
מוקדמות ליגה פרמידות בית ב
(אקרובטיקה)
מ-11/05/2018
עד-11/05/2018
תחרות אירובי נתניה
(אירובי)
מ-11/05/2018
עד-11/05/2018
מרכזי מצוינות
(מכשירים בנות)
מ-11/05/2018
עד-11/05/2018
תחרות זכרון יעקב
(התעמלות אומנותית)
מ-10/05/2018
עד-10/05/2018
תחרויות סבב (סבב 3) - גדרות
(מכשירים בנות)
מ-08/05/2018
עד-08/05/2018
תחרות אשדוד
(התעמלות אומנותית)
מ-04/05/2018
עד-04/05/2018
מוקדמות ליגה פירמידות - בית א’
(אקרובטיקה)
מ-04/05/2018
עד-04/05/2018
תחרות עמק חפר
(טמבלינג)
מ-03/05/2018
עד-03/05/2018
אולימפיאדת הילדים - וינגיט
(התעמלות אומנותית)
מ-03/05/2018
עד-03/05/2018
תחרות נתניה
(התעמלות אומנותית)
מ-03/05/2018
עד-03/05/2018
אולימפיאדת ילדים - וינגיט
(טמבלינג)
מ-28/04/2018
עד-28/04/2018
תחרות חיפה
(התעמלות אומנותית)
מ-27/04/2018
עד-27/04/2018
גמר מסלול ליגה פס
(טמבלינג)
מ-27/04/2018
עד-27/04/2018
תחרות אור יהודה
(התעמלות אומנותית)
מ-27/04/2018
עד-28/04/2018
גביע האיגוד
(מכשירים בנות)
מ-27/04/2018
עד-27/04/2018
תחרות אור עקיבא
(התעמלות אומנותית)
מ-27/04/2018
עד-01/01/2001
תחרות וינגייט
(אירובי)
מ-27/04/2018
עד-27/04/2018
אליפות האביב פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-24/04/2018
עד-24/04/2018
תחרות נהריה
(מכשירים בנים)
מ-20/04/2018
עד-20/04/2018
תחרות יקנעם
(התעמלות אומנותית)
מ-20/04/2018
עד-20/04/2018
תחרויות סבב (סבב 2) - קרית אונו
(מכשירים בנות)
מ-14/04/2018
עד-14/04/2018
תחרויות סבב (סבב 2) - רמת השרון
(מכשירים בנות)
מ-13/04/2018
עד-01/01/2001
מוקדמות מחוז מרכז פס
(טמבלינג)
מ-13/04/2018
עד-13/04/2018
תחרות תל אביב
(מכשירים בנים)
מ-30/03/2018
עד-30/03/2018
תחרות תל אביב
(התעמלות אומנותית)
מ-27/03/2018
עד-27/03/2018
תחרות פסח
(מכשירים בנים)
מ-27/03/2018
עד-29/03/2018
טורניר בינלאומי אילת
(התעמלות אומנותית)
מ-24/03/2018
עד-24/03/2018
תחרויות סבב (סבב 2) - הרצליה
(מכשירים בנות)
מ-23/03/2018
עד-23/03/2018
מוקדמות מחוז דרום פס
(טמבלינג)
מ-23/03/2018
עד-23/03/2018
תחרות פרמידות שוהם
(אקרובטיקה)
מ-23/03/2018
עד-23/03/2018
גביע האיגוד - טרמפולינה
(טרמפולינה)
מ-23/03/2018
עד-23/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז מרכז 1
(התעמלות אומנותית)
מ-22/03/2018
עד-23/03/2018
תחרויות סבב (סבב 2) - אור יהודה
(מכשירים בנות)
מ-16/03/2018
עד-16/03/2018
מוקדמות מחוז צפון פס
(טמבלינג)
מ-16/03/2018
עד-16/03/2018
אליפות החורף פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-10/03/2018
עד-10/03/2018
תחרויות סבב (סבב 1) - גלגולים
(מכשירים בנות)
מ-09/03/2018
עד-09/03/2018
תחרות כפר סבא
(אקרובטיקה)
מ-09/03/2018
עד-10/03/2018
אליפות ישראל אישי תחרותי דרגות הכנה 3 - ילדות
(התעמלות אומנותית)
מ-09/03/2018
עד-09/03/2018
תחרויות סבב (סבב 1) - תל אביב
(מכשירים בנות)
מ-08/03/2018
עד-08/03/2018
תחרויות סבב (סבב 1) -נתניה
(מכשירים בנות)
מ-05/03/2018
עד-05/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז שפלה
(התעמלות אומנותית)
מ-02/03/2018
עד-03/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז מרכז 2
(התעמלות אומנותית)
מ-02/03/2018
עד-03/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז דרום
(התעמלות אומנותית)
מ-02/03/2018
עד-02/03/2018
תחרות רמת גן
(התעמלות אומנותית)
מ-02/03/2018
עד-02/03/2018
אליפות אקרוגים פירמידות פורים
(אקרובטיקה)
מ-02/03/2018
עד-02/03/2018
אליפות המרכזים 2018 - מחוז צפון
(התעמלות אומנותית)
מ-02/03/2018
עד-02/03/2018
אליפות אקרוג’ים פס - כל המסלולים
(טמבלינג)
מ-01/03/2018
עד-01/01/2001
תחרות יוקנעם פס אקרובטיקה
מ-28/02/2018
עד-28/02/2018
תחרות עפולה
(התעמלות אומנותית)
מ-28/02/2018
עד-28/02/2018
תחרות אריאל
(התעמלות אומנותית)
מ-24/02/2018
עד-24/02/2018
תחרויות סבב (סבב 1) - צפון
(מכשירים בנות)
מ-23/02/2018
עד-24/02/2018
גביע האיגוד
(אקרובטיקה)
מ-23/02/2018
עד-23/02/2018
תחרות קרית ביאליק
(התעמלות אומנותית)
מ-23/02/2018
עד-23/02/2018
תחרות וינגייט
(אירובי)
מ-17/02/2018
עד-17/02/2018
תחרות כפר סבא
(התעמלות אומנותית)
מ-17/02/2018
עד-17/02/2018
תחרות גני תקווה
(טמבלינג)
מ-16/02/2018
עד-16/02/2018
תחרות יקנעם
(טמבלינג)
מ-10/02/2018
עד-10/02/2018
תחרות חיפה
(התעמלות אומנותית)
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
תחרות קרית מוצקין
(התעמלות אומנותית)
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
תחרות גבעתיים
(התעמלות אומנותית)
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
גביע המעופפים פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-09/02/2018
עד-09/02/2018
תחרות אשדוד
(התעמלות אומנותית)
מ-03/02/2018
עד-03/02/2018
תחרות אוניברסיטת תל אביב
(התעמלות אומנותית)
מ-03/02/2018
עד-03/02/2018
אליפות החורף 2018
(מכשירים בנות)
מ-03/02/2018
עד-03/02/2018
תחרות אור עקיבא
(התעמלות אומנותית)
מ-02/02/2018
עד-02/02/2018
גביע האיגוד
(מכשירים בנים)
מ-02/02/2018
עד-02/02/2018
תחרות רמת גן
(התעמלות אומנותית)
מ-02/02/2018
עד-02/02/2018
אליפות ישראל הפתוחה
(אקרובטיקה)
מ-02/02/2018
עד-02/02/2018
תחרות מעלה אדומים
(התעמלות אומנותית)
מ-26/01/2018
עד-26/01/2018
אליפות החורף מודיעין
(טרמפולינה)
מ-26/01/2018
עד-26/01/2018
אליפות אקרוג’ים
(אקרובטיקה)
מ-26/01/2018
עד-26/01/2018
תחרות להבים
(טמבלינג)
26/01/2018
תחרות קיסריה
מ-26/01/2018
עד-27/01/2018
תחרות באר שבע
(התעמלות אומנותית)
מ-26/01/2018
עד-26/01/2018
תחרות שוהם
(התעמלות אומנותית)
מ-19/01/2018
עד-20/01/2018
גביע האיגוד על שם ראובית הלפרין ז"ל
(התעמלות אומנותית)
מ-19/01/2018
עד-19/01/2018
אליפות החורף ע"ש מיכאל לשבסקי ז"ל
(התעמלות אומנותית)
מ-19/01/2018
עד-19/01/2018
תחרות חיפה פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-13/01/2018
עד-13/01/2018
תחרות סביון
(התעמלות אומנותית)
מ-13/01/2018
עד-13/01/2018
תחרות כרמיאל
(התעמלות אומנותית)
מ-12/01/2018
עד-01/01/2001
תחרות פתח תקווה
(התעמלות אומנותית)
מ-06/01/2018
עד-06/01/2018
תחרות חולון
(התעמלות אומנותית)
מ-29/12/2017
עד-29/12/2017
תחרות בני עייש
(התעמלות אומנותית)
מ-29/12/2017
עד-29/12/2017
תחרות אשדוד
(התעמלות אומנותית)
מ-18/12/2017
עד-19/12/2017
תחרות פתח תקווה
(התעמלות אומנותית)
מ-15/12/2017
עד-15/12/2017
תחרות אמנותית רחובות
(התעמלות אומנותית)
מ-15/12/2017
עד-15/12/2017
אליפות נתניה הפתוחה אירובי
(אירובי)
מ-15/12/2017
עד-15/12/2017
גביע האיגוד פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-14/12/2017
עד-14/12/2017
תחרות מודיעין אקרובטיקה פרמידות
(אקרובטיקה)
מ-14/12/2017
עד-14/12/2017
תחרות יוקנעם פס אקרובטיקה
(טמבלינג)
מ-08/12/2017
עד-08/12/2017
תחרות אריאל
(התעמלות אומנותית)
מ-30/11/2017
עד-02/12/2017
תחרות רמת גן
(התעמלות אומנותית)
מ-25/11/2017
עד-25/11/2017
תחרות חיפה
(התעמלות אומנותית)
מ-24/11/2017
עד-25/11/2017
גרנד פרי אילת
(התעמלות אומנותית)
מ-17/11/2017
עד-18/11/2017
טורניר בינלאומי אילת
(התעמלות אומנותית)
מ-16/11/2017
עד-19/11/2017
קשת הצפון- בינ"ל
(התעמלות אומנותית)
27/10/2017
אולימפיאדת הילדים אילת
(התעמלות אומנותית)
28/07/2017
תחרות גבעתיים- יולי 2017
(התעמלות אומנותית)
21/07/2017
אליפות ישראל קיץ קבוצתי- 2017
(התעמלות אומנותית)
21/07/2017
אליפות ישראל תחרותי דרגות הכנה 3 - ילדות
(התעמלות אומנותית)
20/07/2017
אליפות ישראל קיץ אישי (מסלול תחרותי) 2017
(התעמלות אומנותית)
20/07/2017
אליפות ישראל ליגה ב’ קבוצתי
(התעמלות אומנותית)
18/07/2017
אליפות סביון
(התעמלות אומנותית)
18/07/2017
תחרות תל אביב
(התעמלות אומנותית)
17/07/2017
אליפות המרכזים 2017- שפלה
(התעמלות אומנותית)
17/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז 1
(התעמלות אומנותית)
16/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז דרום
(התעמלות אומנותית)
15/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז 2
(התעמלות אומנותית)
14/07/2017
אקרו- קאפ 2017
(טמבלינג)
14/07/2017
אליפות המרכזים 2017- מרכז צפון
(התעמלות אומנותית)
12/07/2017
תחרות משגב 2017
(טמבלינג)
12/07/2017
אליפות ישראל ג’וניור- סניור 2017
(התעמלות אומנותית)
12/07/2017
מכביה 2017
(התעמלות אומנותית)
11/07/2017
תחרות סביון- יולי 2017
(התעמלות אומנותית)
10/07/2017
מכביה 2017
(מכשירים בנות)
10/07/2017
מכביה 2017
(מכשירים בנים)
10/07/2017
אליפות ישראל ג’וניור- סניור 2017
(מכשירים בנות)
10/07/2017
אליפות ישראל ג’וניור- סניור 2017
(מכשירים בנים)
07/07/2017
תחרות עפולה- יולי 2017
(התעמלות אומנותית)
07/07/2017
שבוע התעמלות של ישראל 2017
(טמבלינג)
07/07/2017
שבוע התעמלות של ישראל 2017
(טרמפולינה)
07/07/2017
שבוע התעמלות של ישראל 2017
(טמבלינג)
07/07/2017
תחרות גבעתיים- יולי 2017
(התעמלות אומנותית)
07/07/2017
תחרות פתח תקוה- יולי 2017
(התעמלות אומנותית)
01/07/2017
אליפות מכבי אומנותית 2017
(התעמלות אומנותית)
30/06/2017
אליפות הפועל
(מכשירים בנים)
30/06/2017
אליפות הפועל
(מכשירים בנות)
30/06/2017
טורניר בינ"ל סביון 2017
(התעמלות אומנותית)
30/06/2017
תחרות אריאל- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
30/06/2017
תחרות אשדוד
(התעמלות אומנותית)
29/06/2017
אליפות ישראל אירובי 2017
(אירובי)
23/06/2017
אליפות ישראל מכשירים בנים 2017
(מכשירים בנים)
21/06/2017
אליפות ישראל
(מכשירים בנות)
21/06/2017
אליפות ישראל
(מכשירים בנים)
21/06/2017
אליפות ישראל- מכ’ בנות (ה-א) 2017
(מכשירים בנות)
17/06/2017
תחרות כרמיאל- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
16/06/2017
תחרות מבחן למכביה- ג’וניור
(התעמלות אומנותית)
16/06/2017
אליפות ישראל בפס אקרובטיקה 2017
(טמבלינג)
16/06/2017
גמר מסלול ארצי ובינלאומי (פס)
(טמבלינג)
15/06/2017
תחרות בינ"ל רמת גן
(התעמלות אומנותית)
10/06/2017
תחרות כפר סבא- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
09/06/2017
אליפות הקיץ (פירמידות)
(אקרובטיקה)
09/06/2017
תחרות קרית ביאליק- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
09/06/2017
אליפות ישראל
(טרמפולינה)
מ-09/06/2017
עד-09/06/2017
אליפות מכבי 2017- בנות
(מכשירים בנות)
09/06/2017
תחרות וינגייט
(מכשירים בנות)
09/06/2017
אליפות מכבי 2017- בנים
(מכשירים בנים)
09/06/2017
אליפות ישראל וגביע האיגוד 2017
(טרמפולינה)
02/06/2017
תחרות מודיעין- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
02/06/2017
תחרות סביון- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
02/06/2017
תחרות תל אביב- יוני 2017
(התעמלות אומנותית)
01/06/2017
אליפות מרכזי מצוינות 2017
(התעמלות אומנותית)
29/05/2017
תחרות מבחן לנוער
(מכשירים בנים)
27/05/2017
אליפות הפועל
(התעמלות אומנותית)
26/05/2017
גביע האיגוד
(מכשירים בנות)
26/05/2017
גביע האיגוד 2017
(מכשירים בנות)
26/05/2017
גמר מסלול ליגה (פס)
(טמבלינג)
26/05/2017
גביע ישראל 2017
(אירובי)
26/05/2017
תחרות בינ"ל אשדוד
(התעמלות אומנותית)
19/05/2017
אליפות ישראל (פירמידות)
(אקרובטיקה)
19/05/2017
תחרות נתניה מאי 2017
(אירובי)
19/05/2017
גביע האיגוד - טרמפולינה
(טרמפולינה)
19/05/2017
תחרות אור יהודה 2017
(התעמלות אומנותית)
19/05/2017
תחרות קרית מוצקין- מאי 2017
(התעמלות אומנותית)
19/05/2017
תחרות חדרה- מאי 2017
(התעמלות אומנותית)
15/05/2017
תחרות נתניה
(התעמלות אומנותית)
14/05/2017
אולימפיאדת הילדים 2017
(התעמלות אומנותית)
14/05/2017
אולימפיאדת הילדים 2017- פס
(טמבלינג)
12/05/2017
תחרות זכרון יעקב
(התעמלות אומנותית)
12/05/2017
תחרות פתח תקווה
(מכשירים בנות)
12/05/2017
תחרות תל אביב- WAG- מאי 2017
(מכשירים בנות)
12/05/2017
תחרות בני עייש
(התעמלות אומנותית)
12/05/2017
אליפות א.ה.ב.ה
(מכשירים בנים)
12/05/2017
מוקדמות מחוז דרום (פס)
(טמבלינג)
12/05/2017
גביע האיגוד
(טרמפולינה)
12/05/2017
תחרות פתח תקוה- מאי 2017
(מכשירים בנות)
12/05/2017
גביע האיגוד טרמפולינה- שלומי 2017
(טרמפולינה)
08/05/2017
תחרות מבחן בנות- מאי 2017
(מכשירים בנות)
05/05/2017
תחרות גבעתיים- מאי 2017
(התעמלות אומנותית)
05/05/2017
אליפות מרכזי מצוינות- 2017
(מכשירים בנות)
29/04/2017
תחרות נתניה
(מכשירים בנות)
28/04/2017
תחרות תל אביב- MAG- אפריל 2017
(מכשירים בנים)
28/04/2017
תחרות קרית אונו
(מכשירים בנות)
28/04/2017
תחרות מכ’ בנות- נתניה אפריל 2017
(מכשירים בנות)
28/04/2017
מוקדמות מחוז צפון (פס)
(טמבלינג)
28/04/2017
גמר מסלול ליגה (פירמידות)
(אקרובטיקה)
21/04/2017
תחרות נתניה- אפריל 2017
(אירובי)
21/04/2017
אליפות האביב (פירמידות)
(אקרובטיקה)
14/04/2017
תחרות תל אביב- אפריל 2017
(התעמלות אומנותית)
09/04/2017
AcroGym Open 2017 (פס)
(טמבלינג)
08/04/2017
תחרות רמת השרון 2017
(מכשירים בנות)
07/04/2017
AcroGym Open 2017 (פירמידות)
(אקרובטיקה)
06/04/2017
מעוף יוקנעם (פס)
(טמבלינג)
04/04/2017
תחרות מעין צבי- אפריל 2017
(מכשירים בנות)
04/04/2017
מעוף יוקנעם- אפריל 2017
(טמבלינג)
03/04/2017
תחרות ליגה
(מכשירים בנים)
01/04/2017
תחרות נתניה
(מכשירים בנות)
01/04/2017
תחרות מכ’ בנות- נתניה אפריל 2017
(מכשירים בנות)
31/03/2017
תחרות בית חשמונאי- מרץ 2017
(התעמלות אומנותית)
31/03/2017
תחרות יוקנעם- מרץ 2017
(התעמלות אומנותית)
31/03/2017
מוקדמות ליגה- בית ב (פירמידות)
(אקרובטיקה)
25/03/2017
תחרות חיפה- מרץ 2017
(התעמלות אומנותית)
24/03/2017
תחרות ליגה 1-2
(מכשירים בנים)
24/03/2017
מוקדמות ליגה- בית א (פירמידות)
(אקרובטיקה)
24/03/2017
תחרות ליגה 1-2
(מכשירים בנים)
23/03/2017
טורניר בינ"ל אילת 2017
(התעמלות אומנותית)
17/03/2017
מוקדמות מחוז מרכז (פס)
(טמבלינג)
17/03/2017
אליפות הצפון- משגב 2017
(מכשירים בנות)
16/03/2017
תחרות שוהם מרץ- פירמידות
(אקרובטיקה)
15/03/2017
משחקי אילת
(טמבלינג)
11/03/2017
תחרות פס ראשון לציון- מרץ 2017
(טמבלינג)
11/03/2017
אליפות מכבי ראשון לציון הפתוחה (פס)
(טמבלינג)
10/03/2017
תחרות ליגה 1-2
(מכשירים בנים)
03/03/2017
גביע האיגוד טרמפולינה- חולון 2017
(טרמפולינה)
03/03/2017
גביע האיגוד
(טרמפולינה)
03/03/2017
אליפות ישראל קבוצתי ליגה ב
(התעמלות אומנותית)
25/02/2017
תחרות מבחן- פברואר 2017
(מכשירים בנות)
25/02/2017
גביע המעופפים (פירמידות) 2017
(אקרובטיקה)
24/02/2017
תחרות חדרה- 2017
(התעמלות אומנותית)
24/02/2017
תחרות בינלאומית נס ציונה
(התעמלות אומנותית)
24/02/2017
תחרות מבחן- ג’וניור סניור 2017
(מכשירים בנים)
24/02/2017
תחרות סביון- 2017
(התעמלות אומנותית)
24/02/2017
מעוף יוקנעם (פס) פברואר 2017
(טמבלינג)
24/02/2017
תחרות רעננה- פברואר 2017
(התעמלות אומנותית)
21/02/2017
תחרות על שם איתמר גולני
(מכשירים בנים)
18/02/2017
תחרות לידר הפתוחה (פס)
(טמבלינג)
11/02/2017
גביע האיגוד על שם ראובית הלפרין
(התעמלות אומנותית)
10/02/2017
אליפות החורף (פירמידות) 2017
(אקרובטיקה)
10/02/2017
תחרות אריאל- פברואר 2017
(התעמלות אומנותית)
04/02/2017
אליפות החורף 2017
(מכשירים בנות)
03/02/2017
אליפות ישראל הפתוחה (פירמידות)
(אקרובטיקה)
03/02/2017
גביע האיגוד- מכשירים בנים 2017
(מכשירים בנים)
03/02/2017
אליפות האיגוד
(מכשירים בנים)
03/02/2017
תחרות שוהם- פברואר 2017
(התעמלות אומנותית)
02/02/2017
תחרות כרמיאל- פברואר 2017
(התעמלות אומנותית)
28/01/2017
תחרות כפר סבא- ינואר 2017
(התעמלות אומנותית)
27/01/2017
תחרות קרית ביאליק ינואר 2017
(התעמלות אומנותית)
20/01/2017
גביע האיגוד (פירמידות) 20.1.2017
(אקרובטיקה)
20/01/2017
גביע האיגוד
(טרמפולינה)
20/01/2017
גביע האיגוד טרמפולינה- מודיעין 2017
(טרמפולינה)
14/01/2017
אליפות ישראל קבוצתי - ליגה א ותחרותי
(התעמלות אומנותית)
13/01/2017
גביע האיגוד בפס אקרובטיקה 13.1.17
(טמבלינג)
07/01/2017
תחרות חיפה ינואר 2017
(התעמלות אומנותית)
07/01/2017
תחרות בת ים 7.1.17
(התעמלות אומנותית)
06/01/2017
תחרות בני עיש
(התעמלות אומנותית)
06/01/2017
תחרות גבעתיים- ינואר 2017
(התעמלות אומנותית)
06/01/2017
תחרות בני עיש
(התעמלות אומנותית)
06/01/2017
תחרות באר שבע 6.1.17
(התעמלות אומנותית)
01/01/2017
תחרות שוהם- פירמידות 1.1.17
(אקרובטיקה)
30/12/2016
גביע הידידות 2016 (פירמידות)
(טמבלינג)
30/12/2016
תחרות רחובות 30.12.2016
(התעמלות אומנותית)
27/12/2016
תחרות עפולה 27.12.16
(התעמלות אומנותית)
26/12/2016
תחרות פתח תקווה 26.12.16
(התעמלות אומנותית)
24/12/2016
תחרות חולון 2016
(התעמלות אומנותית)
23/12/2016
תחרות בני עייש 23.12.16
(התעמלות אומנותית)
23/12/2016
תחרות קרית מוצקין 2312.2016
(התעמלות אומנותית)
16/12/2016
תחרות רמת גן 16.12.2016
(התעמלות אומנותית)
09/12/2016
קשת הצפון - בינ"ל 9.12.2016
(התעמלות אומנותית)
02/12/2016
מעוף יוקנעם 2.12.16
(טמבלינג)
02/12/2016
תחרות בני עייש- דצמבר 2016
(התעמלות אומנותית)
12/11/2016
תחרות חיפה נובמבר 2016
(התעמלות אומנותית)
11/11/2016
טורניר בינ"ל אילת 2016
(התעמלות אומנותית)
מ-28/10/2016
עד-01/01/2001
אולימפיאדת הילדים 2016
(התעמלות אומנותית)
21/07/2016
אליפות ישראל קיץ
(התעמלות אומנותית)
19/07/2016
תחרות TLV- יולי 2016
(התעמלות אומנותית)
15/07/2016
תחרות אשקלון
(התעמלות אומנותית)
14/07/2016
תחרות פתח תקווה
(התעמלות אומנותית)
08/07/2016
תחרות בני עייש- יולי 2016
(התעמלות אומנותית)
08/07/2016
אליפות הקיץ
(טמבלינג)
08/07/2016
אומנותית- אריאל יולי
(התעמלות אומנותית)
08/07/2016
אליפות הקיץ- חולון
(טמבלינג)
07/07/2016
תחרות עפולה
(התעמלות אומנותית)
01/07/2016
תחרות קרית מוצקין- יולי 2016
(התעמלות אומנותית)
01/07/2016
אומנותית- בת-ים יולי 2016
(התעמלות אומנותית)
01/07/2016
אליפות הפועל
(מכשירים בנות)
01/07/2016
אומנותית- קרית גת יולי 2016
(התעמלות אומנותית)
01/07/2016
תחרות גבעתיים
(התעמלות אומנותית)
01/07/2016
אליפות הפועל
(מכשירים בנים)
25/06/2016
אליפות ישראל קיץ
(מכשירים בנות)
25/06/2016
תחרות קרית ביאליק
(התעמלות אומנותית)
24/06/2016
אליפות ישראל קיץ
(מכשירים בנים)
24/06/2016
גמר מסלול אליפות ישראל בפס אקרובטיקה
(טמבלינג)
24/06/2016
תחרות בית חשמונאי
(התעמלות אומנותית)
22/06/2016
אליפות ישראל קיץ
(מכשירים בנות)
19/06/2016
אליפות אירופה (19/6)
(התעמלות אומנותית)
18/06/2016
אליפות אירופה (18/6)
(התעמלות אומנותית)
17/06/2016
אליפות ישראל וגביע האיגוד
(טרמפולינה)
17/06/2016
אליפות אירופה (17/6)
(התעמלות אומנותית)
17/06/2016
אליפות ישראל
(אירובי)
17/06/2016
אליפות ישראל
(טרמפולינה)
11/06/2016
אליפות חולון הפתוחה
(מכשירים בנים)
10/06/2016
גמר מסלול הליגה
(טמבלינג)
10/06/2016
גביע האיגוד
(טרמפולינה)
10/06/2016
אליפות מרכזי מצויינות
(מכשירים בנות)
09/06/2016
Venera Cup
(התעמלות אומנותית)
07/06/2016
מכשירים בנים- נהריה
(מכשירים בנים)
04/06/2016
אליפות מכבי 2016 בנים- דרגות 1-4
(מכשירים בנים)
03/06/2016
תחרות מרכזי מצוינות
(מכשירים בנים)
03/06/2016
אליפות מכבי 2016 בנים- דרגות 5 ונוער
(מכשירים בנים)
03/06/2016
תחרות שוהם
(התעמלות אומנותית)
03/06/2016
אליפות מכבי 2016 בנות- דרגות ג,ה,ו OA
(מכשירים בנות)
03/06/2016
אליפות מכבי 2016 בנות
(מכשירים בנות)
03/06/2016
אליפות מכבי 2016 בנות- דרגות ג,ה,ו OLY
(מכשירים בנות)
03/06/2016
גמר מסלול אליפות ישראל
(טמבלינג)
03/06/2016
אליפות מרכזי מצויינות
(מכשירים בנים)
28/05/2016
תחרות תל אביב הפתוחה
(התעמלות אומנותית)
28/05/2016
תחרות כרמיאל מאי 2016
(התעמלות אומנותית)
27/05/2016
תחרות מסלול ליגה- בית ב
(טמבלינג)
27/05/2016
אשדוד - בינלאומית
(התעמלות אומנותית)
27/05/2016
מוקדמות ליגה- בית א ו ב
(טמבלינג)
26/05/2016
אולימפיאדת הילדים
(התעמלות אומנותית)
26/05/2016
אליפות נתניה הפתוחה
(התעמלות אומנותית)
26/05/2016
תחרות מבחן לטירנייה
(מכשירים בנות)
20/05/2016
גביע האיגוד- מכשירים בנות
(מכשירים בנות)
20/05/2016
גביע האיגוד
(מכשירים בנות)
20/05/2016
גמר מסלול ליגה (פס)
(טמבלינג)
20/05/2016
תחרות מסלול ליגה- בית א
(טמבלינג)
20/05/2016
גמר ליגה בפס אקרובטיקה
(טמבלינג)
20/05/2016
גביע ישראל
(אירובי)
20/05/2016
תחרות ביוקנעם
(התעמלות אומנותית)
20/05/2016
תחרות מסלול ליגה- בית א
(טמבלינג)
20/05/2016
תחרות אור יהודה
(התעמלות אומנותית)
14/05/2016
תחרות אשדוד
(התעמלות אומנותית)
13/05/2016
אליפות האביב
(טמבלינג)
07/05/2016
תחרות רמת השרון- מכ’ בנות
(מכשירים בנות)
06/05/2016
גביע האיגוד
(טרמפולינה)
06/05/2016
זכרון יעקב
(התעמלות אומנותית)
06/05/2016
תחרות TLV
(התעמלות אומנותית)
06/05/2016
אליפות המרכז- מוקדמות
(טמבלינג)
06/05/2016
אליפות המרכז- מוקדמות
(טמבלינג)
06/05/2016
גביע האיגוד- שלומי
(טרמפולינה)
06/05/2016
אליפות א.ה.ב.ה
(מכשירים בנים)
21/04/2016
תחרות מבחן לאליפות אירופה
(מכשירים בנות)
16/04/2016
תחרות חיפה הפתוחה
(התעמלות אומנותית)
15/04/2016
אקרובטיקה- שוהם
(טמבלינג)
15/04/2016
אליפות הדרום
(טמבלינג)
15/04/2016
אליפות הצפון 2016
(מכשירים בנות)
15/04/2016
תחרות ליגה מעין צבי
(מכשירים בנים)
14/04/2016
תחרות אביב
(מכשירים בנים)
14/04/2016
תחרות אביב
(מכשירים בנים)
14/04/2016
אליפות אקרוג’ים open
(טמבלינג)
09/04/2016
אליפות ישראל חורף
(התעמלות אומנותית)
09/04/2016
אליפות ישראל- חורף
(התעמלות אומנותית)
08/04/2016
תחרות בית יצחק
(אירובי)
08/04/2016
אליפות הצפון- מוקדמות (פס)
(טמבלינג)
08/04/2016
אליפות הצפון- מוקדמות
(טמבלינג)
08/04/2016
תחרות בית יצחק
(אירובי)
07/04/2016
אליפות ישראל
(התעמלות אומנותית)